מאוורר מבער עץ זה נועד לספק מגוון רחב מאוד של זרם תרמי, כך שהוא יכול לפזר ביעילות רבה יותר את החום מהתנור ולהעלות במהירות את טמפרטורת החדר חום מופעל : את תנור מאוורר מייצר כוח על ידי המרת חום מהתנור לחשמל לנהוג את מנוע, אז את להבי ספין. אין סוללות או חשמל הנדרש, ידידותית לסביבה. נפח אוויר גדול : 5 להבים מפזרים אוויר חם בכל החדר. פשוט הנח את מאוורר הכיריים על משטח שטוח וחלק של החלק העליון של הכיריים, ליד הצד או החלק האחורי של צילינדר. חיי שירות ארוכים יותר. יש מכשיר דו-מתכתי בתחתית מאוורר הכיריים. כאשר טמפרטורת פני השטח עולה מעל 300, המכשיר ירים בעדינות את חזית המאוורר לטג ולמנוע. המוצרים שלנו נמצאים בשימוש נרחב בתנורי שריפת עצים, תנורי גז, תנורי גלולה וכו'. זוהי הדרך הפשוטה והיעילה ביותר להאיץ את הכבשן לחימום החדר. אין צורך בסוללות או חשמל, הכיריים פועלות אוטומטית בין 55-350 מעלות צלזיוס. החלקים הנעים היחידים הם מכלולי הלהבים, מה שהופך את מאוורר תנור העץ לשקט כמעט לחלוטין גם במהירות שיא.תכונות : - זה תנור מאוורר הוא מופעל על ידי הפיכת חום לאנרגיה, ללא שימוש בכל סוללה או חשמל.