משקל קל עם כוחות מופחתים טווח נפח מלא (0. 1 ליטר-10 מיליליטר). דיוק מעולה ושחזור. נוחות משתמש יוצאת דופן. פרופט לה הוא הדור הבא של מכשירי טיפול נוזלי מדויקים מאוד מבית ביו. התוספת החדשה ביותר למשפחת פרופט כוללת כוחות הפעלה משופרים והפחתה של כמעט 20% במשקל הכולל. כל היבט של דיוק, אמינות ונוחות המשתמש נבדק בקפידה בעיצוב אלה פיפטות דיוק גבוהה. התוצאה היא פיפטה מתקדמת המציגה דיוק וארגונומיה מעולים ונוחה לשימוש, גם במהלך פיפטה ממושכת וחוזרת על עצמה.